Отзывы о компании Panda-Shop
- Ирина И.
- Алла Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Влад Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга И.
- Андрій Б.
- Валерія Г.
- Маряна К.
Купила дитині самокат, все було б добре, якби краще запакували пластмасові деталі.
Був там пластмасовий тримач (для бутилки з водою) , шкода що розломаний на дві половини 😥(( - Марина К.
Дякую за консультацію, якісний товар та мега швидку відправку)
- Ирина П.
Дякую! Самокат дуже сподобався, гарна якість, швидка доставка та все було укомплектовано !
- Елена А.
Я задоволена, дякую просто супер.
